Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: About
oc: A prepaus

en: Target
oc: Cibla
