Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Theme
pl: Skórka

en: Inline
pl: Przed polem

en: Custom
pl: Własne

en: Page URL
pl: URL strony

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: About
pl: O stronie

en: Target
pl: Cel

en: Light
pl: Jasny

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Dark
pl: Ciemny
