Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Inline
ps: ننليكى

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: Target
ps: موخه
