Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: Inline
ru: В линию

en: Custom
ru: Собственная

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: About
ru: Информация

en: Target
ru: Цель

en: Light
ru: Светлая

en: Twitter account name
ru: Twitter имя аккаунта

en: Dark
ru: Темный

en: VKontakte
ru: ВКонтакте
