Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
