Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Theme
sv: Tema

en: Inline
sv: Löpande

en: Custom
sv: Anpassad

en: Page URL
sv: Sid URL

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Link text
sv: Länktext

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: About
sv: Om

en: Target
sv: Mål

en: Light
sv: Ljust

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Dark
sv: Mörkt
