Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Target
ug: ئوبيېكت
