Javascript scripting (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Number
cs: Číslo

en: Name
cs: Jméno

en: String
cs: Řetězec

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Parameters:
cs: Parametry:

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)
