Javascript scripting (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Number
el: Αριθμός

en: Name
el: Όνομα

en: Contacts
el: Επαφές

en: String
el: Φράση

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή
