Javascript scripting (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Number
eu: Zenbakia

en: Name
eu: Izena

en: String
eu: Katea

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Boolean
eu: Booleanoa
