Javascript scripting (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Number
oc: Nombre

en: Name
oc: Nom

en: Bar
oc: Barra

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Default value
oc: Valor per defaut
