Javascript scripting (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Name
am: ስም

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Boolean
am: ቡሊያን
