Javascript scripting (1.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Number
ar: رقم

en: Name
ar: الاسم

en: String
ar: المقطع

en: Optional
ar: اختياري

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Boolean
ar: قيمة منطقية
