Javascript scripting (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Number
ast: Númberu

en: Name
ast: Nome

en: String
ast: Cadena

en: Optional
ast: Opcional
