Javascript scripting (1.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Number
az: Rəqəm

en: Name
az: Ad

en: String
az: Mətn

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Boolean
az: Məntiq
