Javascript scripting (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Number
be: Нумар

en: Name
be: Імя

en: String
be: Радок

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Script
be: Скрыпт
