Javascript scripting (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Number
bg: Число

en: Name
bg: Име

en: String
bg: Стринг

en: Optional
bg: По желание
