Javascript scripting (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Name
bo: མིང

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
