Javascript scripting (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Number
bs: Broj

en: Name
bs: Ime

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Default value
bs: Defaultne postavke
