Javascript scripting (1.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Number
ca: Número

en: Name
ca: Nom

en: Contacts
ca: Contactes

en: String
ca: Cadena

en: Optional
ca: Opcional

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Boolean
ca: Booleà
