Javascript scripting (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Number
cy: Rhif

en: Name
cy: Enw

en: String
cy: Llinyn

en: Optional
cy: Dewisol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
