Javascript scripting (1.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Number
da: Antal

en: Name
da: Navn

en: Contacts
da: Kontakter

en: String
da: Tekst

en: Optional
da: Valgfrit

en: Parameters
da: Parametre

en: Default value
da: Standardværdi

en: Boolean
da: Boolsk
