Javascript scripting (1.0.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Value
de: Wert

en: Type
de: Typ

en: Number
de: Zahl

en: Contacts
de: Kontakte

en: Bar
de: Leiste

en: String
de: Zeichenkette

en: Not used
de: Nicht verwendet

en: Parameters
de: Parameter

en: Default value
de: Standardwert

en: Parameters:
de: Parameter:

en: Boolean
de: Boolesch

en: Script
de: Skript

en: Try
de: Versuchen

en: parameters
de: Parameter

en: Achievement unlocked.
de: Erfolg freigeschaltet.
