Javascript scripting (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Name
dz: མིང་།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
