Javascript scripting (1.0.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Name
eo: Nomo

en: String
eo: Signovico

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Boolean
eo: Bulea valoro
