Javascript scripting (1.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Name
et: Nimi

en: Contacts
et: Kontaktid

en: String
et: Sõne

en: Optional
et: Valikuline

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Boolean
et: Tõeväärtus
