Javascript scripting (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Number
fi: Numero

en: Name
fi: Nimi

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: String
fi: Merkkijono

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Boolean
fi: Totuusarvo
