Javascript scripting (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Number
fr: Nombre

en: Name
fr: Nom

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Optional
fr: Facultatif

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Parameters:
fr: Paramètres :

en: Boolean
fr: Booléen
