Javascript scripting (1.0.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Number
gl: Número

en: Name
gl: Nome

en: String
gl: Cadea

en: Optional
gl: Opcional

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Boolean
gl: Booleano
