Javascript scripting (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Boolean
gu: બૂલિયન
