Javascript scripting (1.0.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Number
he: מספר

en: Name
he: שם

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Bar
he: סרגל

en: String
he: מחרוזת

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Boolean
he: בוליאני
