Javascript scripting (1.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Number
hr: Broj

en: Name
hr: Naziv

en: String
hr: Struna

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Parameters
hr: Parametri

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Boolean
hr: Boleanski
