Javascript scripting (1.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Number
hu: Szám

en: Name
hu: Név

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Bar
hu: Bár

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Parameters:
hu: Paraméterek:

en: Boolean
hu: Logikai
