Javascript scripting (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Number
hy: Թիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: String
hy: Տող

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Boolean
hy: Բուլյան
