Javascript scripting (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Number
id: Angka

en: Name
id: Nama

en: String
id: Untai

en: Optional
id: Pilihan

en: Default value
id: Nilai bawaan
