Javascript scripting (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Number
is: Númer

en: Name
is: Nafn

en: String
is: Strengur

en: Optional
is: Valkvætt

en: Default value
is: Sjálfgildi
