Javascript scripting (1.0.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Number
ja: 数値

en: Name
ja: 名前

en: String
ja: 文字列

en: Optional
ja: 任意

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Parameters:
ja: パラメータ:

en: Boolean
ja: 真偽値
