Javascript scripting (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Number
jv: Angka

en: Name
jv: Jeneng

en: String
jv: Tembung

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Default value
jv: Biji gawan
