Javascript scripting (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Name
ka: სახელი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
