Javascript scripting (1.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Number
kk: Саны

en: Name
kk: Аты

en: String
kk: Жазба жолы

en: Optional
kk: Міндетті емес
