Javascript scripting (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Number
km: លេខ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
