Javascript scripting (1.0.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Parameters:
kn: ನಿಯತಾಂಕಗಳು:

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್
