Javascript scripting (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Number
ku: ژمارە

en: Name
ku: ناو

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Boolean
ku: بوولی
