Javascript scripting (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Number
lt: Skaičius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: String
lt: Eilutė

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Boolean
lt: Loginis
