Javascript scripting (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Number
lv: Skaitlis

en: Name
lv: Nosaukums

en: Contacts
lv: Kontakti

en: String
lv: Virkne

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips
