Javascript scripting (1.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Number
ml: അക്കം

en: Name
ml: പേര്

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
