Javascript scripting (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Number
my: နံပါတ်

en: Name
my: အမည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
