Javascript scripting (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Boolean
ne: सही वा गलत
