Javascript scripting (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Number
nl: Getal

en: Name
nl: Naam

en: Contacts
nl: Contacten

en: String
nl: Tekenreeks

en: Optional
nl: Optioneel

en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: Default value
nl: Standaardwaarde
