Javascript scripting (1.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Number
pl: Liczba

en: Name
pl: Nazwa

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Bar
pl: Słupek

en: String
pl: Napis

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Parameters
pl: Parametry

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Script
pl: Skrypt

en: parameters
pl: parametry
